На Донбасі посилилися обстріли

DONETSK, UKRAINE - FEBRUARY 25:  Units of self-proclaimed Donetsk and Lugansk National Republics withdraw heavy weaponry from the frontline at Donetsk region on February 25, 2015 in Donetsk, Ukraine. Since 9 A.M. on Tuesday DNR and LNR moved away more then 96 units of barreled artillery, jet and self-propelled artillery, following the Minsk ceasefire agreement. (Photo by Dmitry Korotayev/Kommersant Photo via Getty Images).

На Сході України з 18:00 вчорашнього дня і до 6-ї ранку бойовики значно посилили обстріли на Донецькому, Артемівському та Луганському напрямках.

Як повідомляє штаб АТО, використовуючи 82-мм міномети, вони вели неприцільні обстріли у напрямку Новгородського, Верхньоторецького, Красногорівки та Жовтого, ‒ пише ТСН.

З гранатометів різних типів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї на Донецькому напрямку бойовики обстрілювали Авдіївку, Опитне, Верхньоторецьке, Красногорівку, Мар’їнку та Піски. На Артемівському – Зайцеве, Ленінське, Майорськ, Золоте та Луганське,‒ кажуть силовики.

За їхньою інформацією, на Луганському напрямку найманці здійснили 5 обстрілів безпосередньо по позиціях сил АТО. «Використовуючи 82-мм міномети, злочинці гатили по Сокольниках. А на Донецькому напрямку із мінометів, гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї стріляли по Мар’їнці, Верхньоторецькому, Новгородському та Пісках. Загалом за цей період було здійснено 51 обстріл», ‒ додали у штабі.