Ковель: покрали троянди за 50 тисяч

У Ковелі тривають крадіжки кущів троянд, на які із міського бюджету виділили 50 тисяч гривень.

Про це повідомляє мерія.

Ковельська влада вирішила прикрасити центральну частину міста трояндами. Для цього з міського бюджету було виділено 50 тисяч гривень. Працівники комунального підприємства «Добробут» висадили кущі троянди у міському парку культури і відпочинку імені Лесі Українки, у парку імені Тараса Шевченка, парку Слави, бульварі Лесі Українки, біля міської стоматологічної поліклініки та міської гімназії.

За досить незначний проміжок часу з міських клумб зникло 134 кущі троянд. «Така зухвалість має бути покарана. І, що найгірше, крадіжки продовжуються. Аби вберегти третину кущів, що залишилися, дирекція міської гімназії вирішила пересадити їх на територію школи», – йдеться у повідомленні.

Аби квіти добре вкорінилися та зацвіли уже наступного літа, їх висадили восени. Та схоже, не всі вони зможуть пережити зиму через байдужість людей до благоустрою свого міста.

Міська влада уже вдруге звернулась до правоохоронців, аби вони встановили особи крадіїв (міська гімназія також двічі зверталась до поліції щодо зникнення троянд з клумб закладу освіти). Варто зауважити, що у Ковелі в різних мікрорайонах міста встановлено камери зовнішнього відеоспостереження. А усе, що відбувається у «полі зору» камер, бачать правоохоронці.