Чорнуха виграв черговий тендер від Гунчика

Перинатальний центр у Луцьку будуватиме фірма «Луцьксантехмонтаж №536».

Про це повідомляє 4 влада.

ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536» виграло конкурсні торги на будівництво перинатального центру у Луцьку. Єдиним конкурентом була фірма, пов`язана із політичним та  бізнес-партнером Віктора Чорнухи.

Очікувана вартість закупівлі становила 56 912 500 гривень. Номер оголошення № 202858, номер бюлетеня 343 (24.09.2015) від 24.09.2015.

У конкурсі на будівництво перинатального центру взяли участь лише дві фірми з майже однаковими ціновими пропозиціями :
– Луцьксантехмонтаж – 56 526 298,02 гривень
– Західелектромонтаж – 56 698 027,20 гривень.

За інформацією ЄДР, ТзОВ «Західелектромонтаж» зареєстроване по вулиці Героїв УПА, будинок 13. Його засновником та керівником є Рогаля Ігор Іванович із внеском до статутного фонду 65 000 гривень. Основний вид діяльності товариства – будівництво житлових і нежитлових будівель.

Учасники цього тендеру вже не вперше ділять бюджетні гроші. До прикладу, у жовтні вони розіграли тендер на будівництво термального басейну у селі Грем`яче. Про це пишуть «Наші гроші» .

До того ж, між учасниками конкурсу неважко простежити і певні звязки. Зокрема, багаторічний керівник «Луцьксантехмонтажу» Віктор Чорнуха та Віктор Кобринчук були депутатами Волинської обласної ради від БЮТу. А нинішній керівник «Західелектромонтажу» Ігор Рогаля разом із Віктором Кобринчуком створили польсько-українське підприємство «Неп-Вест», яке вже припинило свою діяльність як юридична особа.
Крім того, Ігор Рогаля мешкає у селі Зміїнець, де також проживають власники «Луцьксантехмонтажу» Віктор та Ігор Чорнухи.

Варто зазначити що у підрядах на будівництво, які оголошує ОДА, досить часто перемагає Луцьксантехмонтаж та його партнери. Зокрема, за інформацією «Наших грошей» фірма «Житлобуд-2» була дочірнім підприємством «Луцьксантехмонтажу». І як свідчить практика ці фірми досить часто беруть участь тендерах ОДА:

TENDERY_ODA