Африканське вугілля прибуло в Україну

В український порт “Південний” зайшов суховантажний корабель Bulk China з 168 тис. тон антрацитного вугілля із Південно-Африканської Республіки. Про це повідомляє Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, – пише ТСН.ua.

Корабель уже почав розвантаження і цього тижня перші вагони будуть відправлені на Трипільську ТЕС. Контроль якості здійснює міжнародна компанія SGS, яка вже відібрала проби.
Це вже третій корабель з африканським вугіллям, який прибув до України. Наступний вантаж антрациту до України очікується 12 грудня, ще два кораблі прибудуть в січні 2016 року.

Нагадаємо, що наприкінці листопада міністр енергетики України Володимир Демчишин заявив, що в період 4-12 грудня в одеські порти поставлять близько 250 тисяч тонн вугілля з ПАР. Окрім цього, ще 170 тисяч тонн південноафриканського вугілля надійде до України в січні-лютому 2016 року згідно із договором, підписаним “Центренерго”. У вересні глава компанії Олег Коземко повідомив, що ціна на вугілля з ПАР складає 65 доларів за тонну.