Лучан просять вакцинувати домашніх улюбленців від сказу

Працівники КП «Ласка» локалізували домашнього кота, який виявився хворим на сказ. Кіт напередодні напав на власницю. Лучан просять вакцинувати домашніх улюбленців.

Про це повідомляє Район. Луцьк.

Як розповіла директор підприємства Дана Наварчук, до неї ввечері 29 листопада зателефонувала жінка з проханням врятувати її і родину, оскільки на неї напав кіт. Лучанка встигла сховатися за зачиненими дверима від розлюченої тварини, яка лізла кусатися і дряпатися. Група з фахівців «Ласки» – директор, заступник та фельдшер ветеринарної медицини – негайно виїхали на місце події та відловили тварину.

 

«Кіт поводився на диво спокійно, ні на кого більше не нападав, навіть спочатку їв і пив. На 12-й день він помер. Наші працівники повезли кота на експертизу і встановили, що в нього таки був сказ»,- розповіла директор «Ласки».

Зважаючи на факт зараження виловленої тварини сказом, управління ветеринарної медицини проводить вакцинацію усіх домашніх тварин в районі, де бродив кіт. На щастя, працівники «Ласки» швидко вилучили хворого кота і він не зумів покусати жодну людину.

Ветеринари просять вакцинувати домашніх тварин від сказу, адже це уже третій випадок сказу серед домашніх тварин протягом року.

кіт кіт1