«Жодного виклику на бійки до нічних клубів… Буває й таке…» – самооборонівець

Група швидкого реагування волинської «Самооборони» відзвітувалася про нічне патрулювання міста.

“05-06.12.2015. У складі однієї із трьох на сьогодні груп швидкого реагування “Самооборони Волині” заступили на нічне чергування”, – йдеться в повідомленні Олександра Ніколайчука на сторінці Facebook.

“Проінспектували території навчальних закладів району ДПЗ. НВК 24, 21:20 компанія розпиває алкоголь, розійшлися. НВК 20, 21:30, аналогічна ситуація. ВПУ 9, 21:40, дві компанії гурманів: одна споживає коньяк із тортиком, інша – шампанське та червоне вино, також оперативно поприбирали за собою. НВК-гімназія 14, 22:00: тиша та спокій; обходячи територію, зустріли сторожа на спортмайданчику. Подякував, що відвідуємо.

22:50, виклик у гортижиток по вул. Коновальця, шумлять на коридорі, бійка. По прибуттю виявили чотирьох п’яних, які намагалися “реабілітувати контуженого АТОшника”. Картина не із приємних. Буде відео. Правда чуть інше: від оперативного чергового прокордонної служби “Юри”. Відео для волонтерів, активістів та усіх, кому цікаво. Дивіться до кінця.

 

Не на камеру чоловік розповів, що його в зону АТО не беруть, бо він не вміщається у БТР і на нього немає бронежилета. І додав, що “на “Техасі” зустрінемося”.

01:50, магазин “Продукти”, вул. Рівненська-Сагайдачного. Як завжди, п’янка відбувається прямо під магазином. На зауваження пред’являється посвідчення, яке дозволяє випивати, гадити та хамити – посвідчення учасника бойових дій. Згодом після десятихвилинного спілкування хлопці висловлюють бажання долучатися до нічних чергувань. Погоджуються, що таки змінювати країну слід починати із себе. Взавтра протверезіють…

02:43, виклик на вул. Соборності. Згідно з попередньою інформацією жінка з балкону сьомого поверху несамовитим голосом благає про допомогу. Підтвердилася. Пані розказала, що “кругом повно зеків: і у дворі, і біля дверей”, що вона “боїться спати”. Заспівали колискову. Розповіли жіночці, що усіх розігнали та виставили черговий наряд біля будинку. Втихомирилася. Повідомили міськвідділ, що медикам слід взяти її на особливий контроль.

04:45, знайшли мирно сплячого та зовсім не говорячого відвідувача “Наталки” у 15-ти метрах від входу. Благо, що ще досі морозів нема. Люди, ніколи і ні за яких обставин не залишайте тих, з ким прийшли до якогось закладу!

алкоголь1 алкоголь

Жодного виклику на бійки до нічних клубів… Буває й таке…”, – написав самооборонівець.