Сказали телефон, за яким можна скаржитися на волинських поліцейських

У головному управлінні Нацполіції у Волинській області цілодобово працює «телефон довіри» 74-21-20, за яким громадяни можуть повідомити про будь-які факти, порушення поліцейськими законодавства та посадових інструкцій.

Про це йдеться у зверненні головного міліціонера Волині Петра Шпиги.

«Я гарантую справедливий розгляд усіх заяв та повідомлень, а у випадку підтверджень зловживань – негайне та безкомпромісне реагування», – стверджує посадовець.

«Запевняю вас, реформа силового відомства полягає не у зміні назви органу, а це дійсно якісна переміна усієї правоохоронної системи, завданнями якої стали співпраця, комунікація та надання сервісних послуг. Свою діяльність нова поліція здійснює виключно на засадах відкритості й прозорості та взаємодії з населенням на умовах повного партнерства задля задоволення їхніх потреб. Рівень довіри населення до поліції – основний критерій оцінки ефективності діяльності органів і підрозділів поліції», – заявляє Петро Шпига.

За його словами, відтепер оцінювати роботи правоохоронців будуть за такими критеріями:

– результати зовнішнього соціологічного опитування населення;
– результати оцінки ефективності роботи поліції бізнес-середовищем;
– результати внутрішнього опитування працівників Національної поліції;
– оцінка результатів виконання пріоритетних завдань.

«Наголошую, оцінювання діяльності органів та підрозділів Нацполіції буде здійснюватися шляхом незалежного соціологічного опитування. Щоб процес системних перетворень нового органу на Волині відбувся максимально якісно та прозоро, у цьому нам необхідно заручитися підтримкою громадськості. І ключовим у цьому – об’єктивний народний контроль за дотриманням законності у діяльності співробітників поліції», – додає Шпига.