Волинську ОДА може очолити Заремба, ‒ ЗМІ

Адміністрація Президента готує призначення нового голови облдержадміністрації Волині. Ним може стати відомий волинський політик і аграрій Віталій Заремба.

Про це стало відомо «Таблоїду Волині» з власних джерел.

Віталій Заремба — заслужений працівник сільського господарства України. У 1982 році очолив тоді ще колгосп імені Горького, тепер — ТОВ «Романів». З 1992 року — пішов на державну службу. Був і начальником управління АПК і двічі першим заступником голови ОДА. В перервах — повертався в рідне господарство, де керує і зараз. У «Романові» працює 200 людей, обробляють біля 3 тисяч гектарів орної землі, утримують 1500 голів ВРХ.

Зарембу неодноразово обирали депутатом обласної ради. За результатами чергових місцевих виборів він знову отримав необхідну квоту довіри. Балотуючись у Луцькому районі від Блоку Петра Порошенка «Солідарність», здобув понад 27% голосів, чим забезпечив собі прохідне десяте місце у президентському списку до Волиньради.

Наразі офіційної інформації про призначення Заремби немає.

Біографія. Народився 2 березня 1956 року в селі Іскра Рівненського району . Закінчив Рівненський сільськогосподарський технікум. У 1987 році закінчив Львівський політехнічний інститут за спеціальністю інженер-механік. З 1982 по 1992 рік – голова колгоспу ім. Горького в селі Романів Луцького району. З 1992 року працював заступником голови Волинської обласної державної адміністрації – начальником Управління сільського господарства і продовольства. З 1995 по 2002 рік – перший заступник голови Волинської обласної державної адміністрації. У 2005 році знову повернувся на державну службу на посаді першого заступника голови Волинської облдержадміністрації з питань агропромислового комплексу.