У рідному селі загиблого Героя Руслана Єлізар’єва зустріли на колінах

У Рожищі відслужили громадську панахиду за загиблим на Сході Героєм Русланом Єлізар’євим. Опісля похоронна процесія вирушила до села Сокіл, де односельчани зустрічали воїна на колінах.

Тіло Руслана Єлізарова привезли на Волинь 3 грудня.

Щоб вшанувати Героя на площі у Рожищі зібралися понад три сотні людей. У руках багатьох – запалені свічки, червоні гвоздики, а на очах сльози.

Панахиду відслужив отець Василь Шняк.

«Хто б міг подумати, що в сучасному, цивілізованому світі нашим молодим хлопцям доведеться боротися за волю та незалежність своєї батьківщини. Ми прощаємося тут на землі із великим Героєм, який стане в один ряд з Героями Небесної сотні, з Героями нашої держави, які  завжди захищали її від ворога», – сказав священик. Він додав, що боєць у найдосконаліший спосіб показав любов до Бога та свого ближнього, бо віддав життя за своїх друзів, щоб усі могли жити спокійно.

«Страшна звістка для всіє ї нашої рожищенської громади. Сьогодні ми прощаємося зі справжнім Героєм, який своїм життям ризикував заради нашої держави, заради нас, заради нашого миру. Сьогодні ми схиляємося у сумі і у шані перед Героєм»,-  висловив співчуття родині голова Рожищенської райради Андрій Музика.

Голова Рожищенської райдержадміністрації Інна Гайворонська зазначила, що Руслан Єлізар’єв – справжній чоловік, який не побоявся і сам прийняв рішення іти на Схід.

«Це було справжнє чоловіче рішення, яких зараз дуже мало. І саме завдяки таким Героям ми сьогодні маємо мирне небо тут, ми  спокої живемо, можемо працювати і вчитися. Цінуймо це», – закликала Гайворонська.

Міський голова Рожища В’ячеслав Поліщук попросив усіх підтримати родину у складний для них час.

«Батько міг би глядіти своїх дітей, дочок видати заміж, синів поженити, сидіти і глядіти своїх внуків а той правнуків, однак життя склалося по-інакшому. Щиро дякуємо за його внесок у визволення України від загарбників, сумуємо разом з родиною. Слава Герою», – сказав рожищенський мер.

На площі люди скандували Руслану Єлізар’єва «Герої не вмирають!»

Після громадської панахид траурний кортеж вирушив до села Сокіл, де проживав загиблий боєць. У селах дорогою люди зустрічали його обіч дороги стоячи на колінах.

У рідному селі на колінах Героя зустріли й односельчани. Дорогу, якою рухалися автівки, встелили квітами.

Похорон Героя відбудеться завтра о 14:00.

Нагадаємо, тіло воїна активісти зустріли сьогодні зранку. Руслан Єлізар’єв загинув під Маріуполем під час виконання бойового завдання. Завтра, 4 грудня, чоловікові виповнилося б 44 роки.

3 і 4 грудня у Рожищенському районі оголосили Днями жалоби.