У Грузії хочуть заборонити російські канали

Засновник суспільного руху “Іверія” Ніка Руруа в 3 грудня, вніс до Конституційного суду Грузії позов з вимогою визнати неконституційною норму, яка не дозволяє заборонити трансляцію російських державних телеканалів.

Про це передає УНН з посиланням на “Грузія.Online”.

“Позов внесений у зв’язку незаконністю інформаційних випусків російських державних каналів. Вони не визнають територіальну цілісність Грузії, пропагують війну, створюють загрозу цілісності та безпеці країни. Тому ми вважаємо, що зброя інформаційної війни в руках Путіна (президент РФ – ред.) повинна бути обмежена на території Грузії”, — повідомив Руруа.

Як відзначає ЗМІ, йдеться про внесення поправок в закон Грузії “Про мовлення”.

“Після оголошення статті неконституційною, ми зможемо почати позов про обмеження зброї війни, що являють собою інформаційні випуски російських державних каналів. Тут мова йде про ті новини, в яких не визнають територіальну цілісність Грузії і в агресії Росії в 2008 році звинувачують Грузію”, — наголосив Руруа.

Він зазначив, що держтелеканали Росії становлять загрозу для проєвропейського вибору Грузії і вводять населення в оману, спотворюючи існуючу реальність.

“Заборона не стосуватиметься вільних засобів масової інформації”, — резюмував він.