«Самопоміч» не оцінила позицію, – «Свобода» про заяву Вусенко

Присутність у виконкомі Луцької міськради Юлії Вусенко компенсовує виключення із переліку членів виконавчого комітету представника «Самопомочі» Антона Сухомлина.

Про це у соціальній мережі Facebook написав лідер фракції «Свободи» у міськраді Микола Федік.

«З відчуттям легкого подиву та здивування прочитав заяву секретаря Луцької міськради Юлії Вусенко про міфічні політичні ігри та порушення домовленостей під час формування складу виконавчого комітети. Закиди, які лунають на адресу «Свободи» з її вуст, на превеликий жаль, нагадують більше плід уяви. Не варто плутати декларацію намірів (це ж не «належні докази») та позицію політичних партій. Оскільки кожна політсила самостійно приймає рішення на основі логіки, а не емоцій», – пише Федік.

На його думку, фракція виступила з позиції дотримання справедливості під час формування складу виконавчого комітету. Цю ж позицію поділяє більшість депутатів міської ради.

«На жаль, цього факту «Самопоміч» так і не оцінила. Егоїзм і надмірні політичні апетити взяли гору над спокійною і зваженою оцінкою ситуації. Припускаю, що однобокі та необ’єктивні висновки Юлії Вусенко зумовлені тим, що «Самопоміч» є ще молодим і зеленим політичним проектом. Звідси випливає ця особлива тональність, абсолютно непотрібна образливість», – певен Микола Федік.

«Але ми виважено і з повним розумінням ставимось до її імпульсивних дій та слів. Якщо бути відвертим, то «Самопоміч» у Луцькій міськраді і так отримала величезний бонус у вигляді посади секретаря міськради. Впевнений, що присутність у виконкомі кандидата юридичних наук, секретаря міської ради Юлії Вусенко з лихвою компенсує нереалізовані, хоча і чарівні мрії «Самопомочі», – йдеться в його дописі.