Помер снайпер з 14-ї бригади

1 грудня, у віці 36 років, від серцевого нападу, помер боєць 14-ої бригади Ігор Смага.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомив керівник прес-центру 14 ОМБР ОК «Захід» лейтенантВладислав Якушев.

«Ігор був снайпером, був хорошим солдатом. Був серйозний бій, у якому Ігор теж брав участь. Після бою він відчув біль у серці. Медики направили Ігоря у госпіталь на обстеження. Я періодично зв’язувався з Ігорем, розпитував як його здоров’я, і одного разу він не відповів на дзвінок. Тоді я зв’язався з його колегами з “Газеті по-київськи”. Вони приїхали до Ігоря додому… Він вже був неживим. Ми втратили побратима, друга, втратили хорошу людину. Від імені всієї роти висловлюю друзям та рідним Ігоря наші щирі співчуття», – сказав ротний померлого Петро Нагайовський.

На початку 2014 року Ігор Смага пішов добровольцем в АТО, став снайпером. У складі чотирнадцятої механізованої бригади брав участь у обороні Маріуполя, пізніше, разом з бригадою, прибув у сектор «Б», де обороняв підступи до селища Мар’їнка.

У цивільному житті Ігор Смага був відомим спортивним журналістом.

З 2005 по 2011 роки він працював у “Газеті по-київськи”. Як кажуть колеги Ігоря, він був одним з кращих українських журналістів, які пишуть про бокс.

Завтра у Києві відбудуться похорони Ігоря. Військовослужбовці 14-ої ОМБр висловлюють співчуття родині, та близьким померлого.