Опоблоківець вимагає від Гузя публічних вибачень за наклеп

Народний депутат України Ігор Шурма («Опозиційний блок») відповів на звинувачення Ігоря Гузя («Народний Фонт») в неповазі до жертв Голодомору.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, ‒ йдеться в публікації Лівого берега.

«З подивом прочитав провокаційний пост Ігоря Гузя, який звинуватив мене в неповазі до жертв сталінського Голодомору 1932-1933 років. Як людина, вихована в дусі поваги до національних традицій, я не можу не схилити голову перед пам’яттю про мільйони співвітчизників, загиблих страшною смертю. Зате Гузь вдався до маніпулятивних провокацій, знявши на камеру фрагмент читання заяви, а не момент памʼяті», ‒ зазначив Шурма.

«Нагадую, що саме при вшануванні пам’яті хвилиною мовчання прийнято вставати, що я і зробив. Це чудово видно на відео з сесійної зали. Кожен охочий може побачити, як Гузь під час зачитування заяви знімає на телефон сесійну залу (центральна верхня частина, 3 ряд , 12 ч. 43 хв. 20 сек.). Також видно, як я встаю (12:00. 44 хв. 49 сек.) в момент, коли оголошується хвилина мовчання (я перебуваю в останньому ряду ліворуч, в глибині залу ‒ вибачте за нечіткість зображення). Вважаю, що провокація Гузя не робить честі народному депутату, який вдається до відвертого маніпулювання, навішування ярликів на політичних опонентів, розпалювання ворожнечі, і чекаю публічних вибачень. Залишаю за собою право звернутися до суду, щоб захистити свої честь і гідність», ‒ написав нардеп.

З подивом прочитав провокативний пост Ігор Гузь, який звинуватив мене у неповазі до жертв сталінського Голодомору 1932 – 1933 років. Як людина, вихована в дусі поваги до національних традицій, я не можу не схилити голову перед пам'яттю про мільйони співвітчизників, що загинули страшною смертю. Натомість Гузь вдався до маніпулятивних провокацій, знявши на камеру фрагмент зачитання заяви, а не момент вшанування пам'яті. Нагадую, що саме при вшануванні пам'яті Хвилиною мовчання прийнято вставати, що я й зробив. Це чудово видно на відео з сесійної зали. Кожен бажаючий може побачити, як Гузь під час зачитання заяви знімає на телефон сесійну залу ( центральна верхня частина, 3 ряд, 12год. 43хв. 20 сек.). Так само видно, як я встаю (12 год. 44 хв. 49 сек.) в момент, коли оголошується Хвилина мовчання (я перебуваю у останньому ряду зліва, в глибині залу – вибачте за нечіткість зображення). Вважаю, що провокація Гузя не робить честі народному депутату, який вдається до відвертого маніпулювання, навішування ярликів на політичних опонентів, розпалювання ворожнечі, і чекаю на публічні вибачення. Залишаю за собою право звернутися до суду, аби захистити свої честь та гідність.

Publié par Ігор Шурма sur mardi 1 décembre 2015