Нова поліція: думки за і проти

Вже майже півроку, як в Україні нова поліція замінила стару міліцію. Що змінилося за цей час в країні та як реформи вплинули на життя простих громадян.

Про це ідеться в сюжеті «Сніданок з 1+1».

Прес-служба МВС України Нова поліція працює в усіх областях України Протягом шести місяців новоспечені патрульні встигли не тільки стати зірками соцмереж, а й пережити кілька гучних скандалів і навіть звільнень.

В усіх областях України вже працює нова поліція – розпочався другий етап перезавантаження силової системи. Люди по-різному ставляться до патрульних. Українці  встигли швидко зачаруватись, а дехто – так само стрімко розчаруватись. Керівниця кафе Світлана Зейкіна вже півроку безкоштовно пригощає кавою полісменів у своєму столичному закладі.

«Ми були дуже раді, що відбулися такі реформи у нашому місті. Тому дуже хотілось підтримати тих людей, які пішли працювати поліцейськими», – каже Зейкіна.

Задоволена роботою поліції й киянка Надія Браніцька. Вона називає їх «новими янголами-охоронцями», мовляв черговий патруль врятував її доньку. Два полісмени буквально за кілька хвилин доставили дівчинку з переломом руки в Охматдит. За словами лікаря, якби дитину привезли на кілька хвилин пізніше, їй би довелося робити важку операцію.

Проте в соцмережах поряд із селфі та подяками полісменам, з’явилися й обурливі дописи та скарги. Студентка Аліна Михайлова одна з тих, хто роботою нової поліції залишилася незадоволеною. У її дворі сталася бійка, вона викликала поліцію чотири рази.

«Мою скаргу прийняли, а на виклик так і ніхто не приїхав», – каже обурена дівчина.

Зауважимо, що нові поліцейські живуть під пильним наглядом громадськості. А все тому, що ці хлопці та дівчата стали єдиним видимим втіленням реформ.

Нагадаємо, що нещодавно керівник Нацполіції Хатія Деканоїдзе повідомила, що у кримінальної поліції новий керівник. Замість Василя Паскала призначиний заступник голови Національної поліції Олександр Вакуленко.

tmp728187801635389441