Лучан запрошують співати пісні «на полі бою»

Луцький гурт «Фіолет» виступить у рідному місті з презентацією нового альбому «Пісні любові на полі бою». Концерт відбудеться сьогодні, 3 грудня, у нічному клубі «Opera dance club», що на проспекті Волі, 42.

Про це повідомляють Хроніки Любарта.

На шанувальників чекає абсолютно нова програма та все краще за шість років існування гурту, – обіцяють музиканти.

Прийти на концерт талановитого луцького гурту закликає і фронтмен гурту «Тартак», лучанин Сашко Положинський.

«Чомусь у Луцьку своїх не дуже люблять – це вам підтвердять і Флайzzzа, і багато інших луцьких команд, які за межами рідного міста мають більше уваги й поваги від публіки. А кожному артистові дуже хочеться, щоб саме в рідному місті концертів було якнайбільше, щоб вони були наймасовішими і найдушевнішими… Я йду на Фіолет і планую не скористатися можливістю пройти безкоштовно, а придбаю квиток. До чого закликаю й усіх, хто любить бодай одну пісню Фіолету», – написав Олександр на своїй сторінці у «Facebook».

Як відомо, український гурт «Фіолет» на початку жовтня презентував свою нову студійну платівку під символічною назвою «Пісні любові на полі бою». Робота над матеріалом стартувала всередині 2014 року і фінішувала у вересні 2015-го.

У листопаді команда вирушила у всеукраїнський тур на підтримку альбому, у якому «Фіолет», окрім власне презентації нових пісень, ділиться із відвідувачами концертів і новим баченням старих композицій.

Музиканти вже виступили у дев’яти українських містах – Рівному, Вінниці, Одесі, Тернополі, Чернівцях, Івано-Франківську, Львові, Сумах, Харкові. На черзі – Луцьк, Київ, Полтава, Черкаси та Дніпропетровськ.

«Музика – це зброя, тільки істотно вищого порядку і глибиннішого ураження. Пісні з нашого нового альбому пройняті нотами самоствердження, волі до життя та непереборної віри в краще. Любов тут всеохопна і виходить далеко поза рамки усталених пісенних «лавсторі». «Пісні любові…» – це роман у піснях, щира особистісна повість буремного сьогодення», – розповів про альбом лідер та вокаліст гурту Сергій «Колос» Мартинюк.

Вартість квитків: попередній продаж – 80 гривень, на вході – 120 гривень. Початок концерту о 19:00.

ПРИДБАТИ КВИТОК

Детальна інформація – на офіційних сторінках гурту в соцмережах «Вконтакті» та «Facebook».

Пісні з останнього альбому можна слухати ТУТ.

 

b7c6dywpdahzpftmorvn6bjkyyzwz4vb

обкладинка нового альбому

pk2g4zajcpazggkzzkl46dptwjtlx7sp