Яковлев поки не бачить, як «забрати» землю в облспоживспілки

Кандидат на посаду першого заступника міського голови Луцька Тарас Яковлев поки не бачить можливості розірвати договори оренди землі із Волинською облспоживспілкою.

Про це він розповів під час засідання «регламентної» комісії Луцької міськради у середу, 2 грудня.

Однією із головних причин Яковлев називає те, що на орендованій землі спілка має приватизовані об’єкти нерухомості. Натомість депутат Ігор Поліщук стверджує, що у жовтні 2015 року Вищий адмінсуд виніс рішення про незаконність другого повторного голосування за надання землі в оренду облспоживспілці на Завокзальному ринку 5 травня 2014 року. Тому він пропонує подумати про можливість усунути «прокладку» облспоживспілку і створити комунальне підприємство, якому платитимуть базарники.

Також Поліщук закликає розглянути можливість перенести Старий ринок.

Кандидат на посаду заступника мера Сергій Григоренко погоджується, що його варто переносити, однак не можна «ламати людей через коліно». Григоренко нагадав, що у 2009 році ринок вже хотіли переносити, однак тоді міськрада «програла інформаційну війну» облспоживспілці. Там налаштували підприємців негативно щодо перенесення, тому вони вийшли на акцію протесту і фактично зірвали рішення.