Волинська поліція кличе на роботу чоловіків

Волинська поліція запрошує на роботу чоловіків, які хочуть працювати охоронцями.

Про це повідомляють у прес-службі установи.

«Згідно із законом України «Про Національну поліцію», який набув чинності 7 листопада 2015 року, були створені нові підрозділи Національної поліції, до складу яких входить і підрозділ поліції охорони», ‒ йдеться в релізі.

Управління поліції охорони у Волинській області у зв’язку зі збільшенням кількості об’єктів, що охороняються, запрошує на роботу чоловіків на посади охоронців.

Вимоги до кандидатів:

‒ вік від 18 років;

‒ повна загальна середня або вища освіта;

‒ придатність за станом здоров’я;

‒ відсутність інформації компрометуючого характеру;

‒ позитивні характеристики (школа, робота, ЗСУ, сусіди);

‒ при собі потрібно мати паспорт, документ про освіту, трудову книжку (за наявності) та військовий квиток (за наявності), служба в Збройних Силах не обов’язкова.

Майбутнім працівникам гарантується:

‒ весь соціальний пакет (оплачувані відпустка та лікарняні, учбова відпустка, матеріальна допомога для оздоровлення в період відпустки тощо);

‒ для молодих та перспективних людей, які захочуть служити в підрозділах поліції охорони буде здійснюватися конкурсний відбір кандидатів на службу в поліції з можливістю направлення їх для вступу на безплатне навчання до вищих навчальних закладів в системі МВС.

Інформацію можна отримати за телефонами: (050)3849973,(0332) 72-32-02 (цілодобово), (0332) 72-36-33 (09.00-18.00 год.) або безпосередньо звернутися за адресою: м.Луцьк, вул. Богдана Хмельницького,37.