У Данильчука заявили, що голосуватимуть тільки за 2 «замів»

Фракція «Народного контролю» у Луцькій міськраді готова підтримати тільки двох із запропонованих кандидатів на посаду заступників мера – Тараса Яковлева та Юрія Моклицю.

Про це йдеться у заяві партії щодо формування виконавчих органів Луцької міської ради, яку поширив у соціальній мережі Facebook лідер фракції Павло Данильчук.

Зокрема у «НК» не підтримали ініціативу Миколи Романюка щодо збільшення кількості заступників міського голови з чотирьох до п’яти.

«Вважаємо, що в такий складний для країни період не час збільшувати кількість чиновників, а слід навпаки, оптимізувати роботу в існуючій структурі виконавчих органів. Крім того, в останні роки попередньої каденції ради працювали саме чотири заступники міського голови і жодних нарікань на такий формат не було», – йдеться в заяві.

Фракція задекларувала підтримку тільки двох претендентів – Тараса Яковлева та Юрія Моклиці.

«Натомість щодо інших трьох осіб, як то Сергій Григоренко, Богдан Гончарук та Юрій Вербич, то наша політична сила наразі не готова їх підтримувати та звертається до міського голови із пропозицією запропонувати інші кандидатури на відповідні посади», – йдеться в заяві.

Також у «Народному контролі» наполягатимуть на окремому голосуванні за кожну з кандидатур.