Путін побував у Криму

Президент Росії Володимир Путін прибув у Крим, який опинився в енергетичній блокаді.

Про це пише ТСН.ua.

Президент РФ Володимир Путін у середу ввечері взяв участь у запуску першої нитки енергомоста до Криму. Захід пройшов в будівлі “Крименерго” в Сімферополі.
Российкие влада повідомляє, що запуск першої черги енергомоста, який проходить по дну Керченської протоки, істотно знизить дефіцит електроенергії в Криму, а після введення другої черги, який поки заплановано на травень 2016 року, півострів повністю буде забезпечений електроенергією за рахунок власної генерації і потоків з енергосистеми Росії.

20 вересня на кордоні між материковою Україною і окупованим півостровом припинився рух вантажівок. Три пункти пропуску Чонгар, Каланчак і Чаплинку, якими можна дістатися в Крим, взяли під свій контроль громадські активісти, щоб не пускати більше на анексовану територію товари з України. Акцію оголосили безстрокову.
Увечері 21 листопада біля Чаплинки стався вибух електроопор, який викликав енергетичний колапс. Активісти, які блокують Крим, повідомили про сутички з силовиками неподалік від селища Чаплинка.
Вони заявляли, що їх оточили близько сотні нацгвардійців і бійців батальйону “Херсон” і намагалися прокласти собі шлях до електроопор.
В результаті переговорів між силовиками та активістами обидві сторони відійшли від електроопор. Потім силовики змогли забезпечити ремонтні роботи заземлення ЛЕП.
Після цього невідомі підірвали пошкоджені опори. В “Кримменерго” заявили, що всі населені пункти на анексованому півострові залишилися без світла.