Меценати кличуть дітей бійців АТО на свято Миколая

Дітей бійців АТО запрошують на подарункову програму до Дня святого Миколая. Свято для дітей огранізовують у рамках благодійного проекту “Меценати для солдата”.

Про це йдеться на сторінці спільноти у мережі Facebook.

Публікуємо допис без змін та правок

“В підтримку щорічної благодійної акції, що відбувається в передноворічні свята (до дня Святого Миколая) в рамках проекту Мeцeнaти для сoлдaтa наші партнери та друзі Волинська обласна бібліотека для юнацтва (координатор – Люба Фрадинська) з ТМ Дмитрук та творча студії Творча STUDIO N.Zh. проводитимуть 50-м дітям (котрим 5 років і більше) наших бійців подарункову програму з цікавим дозвіллям під назвою «Чудотворний Миколай, ти усіх оберігай!!!”, – сказано у дописі.
Акція відбудеться 16 грудня о 15 годині за адресою м. Луцьк проспект Волі 2. В програмі вистава від Творчої студії STUDIO N.Zh Natali Zuravlova і її обдарованих діток, а також подарунки для дітей наших захисників.
Просимо записувати дітей бійців АТО із зазначенням віку – ми хочемо максимально більшій кількості малечі зробити свято аби ваша дитина бодай на одному із 2-х заходів побувала на святі. Єдине виключення – дітки з критичної групи, котрим потрібна більша наша опіка (це дітки загиблих бійців а також долучаємо і зниклих безвісти наших бійців і тих героїв, що й досі перебувають у полоні)!!!

Просимо бажаючих записувати дітей із зазначенням віку для формування групи учасників. Записуйте в одному коментарі по одній дитині і ставте будь ласка обов’язково порядковий номер! Також хто має бажання – просимо долучитись і інших небайдужих підприємців, котрі можуть доповнити чи урізноманітнити наші передноворічні заходи”.