Гунчик ‒ третій у рейтингу голів облдержадміністрацій

Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик – у першій п’ятірці рейтингу губернаторів.

Підбило підсумки трьох кварталів роботи видання «Ділова столиця», ‒ повідомляють у прес-службі Волинської ОДА.

Зокрема, Володимир Гунчик зайняв третю позицію. Варто зауважити, що переднього разу в аналогічному рейтингу він посідав таку ж сходинку.

Голів облдержадміністрацій журналісти та експерти оцінювали за 20-ма суспільно значущими критеріями, відповідно до показників, наданих Державної службою статистики України.

Тож, перше місце за результатами проведеного моніторингу/аналізу зайняв губернатор Вінниччини Валерій Коровій. Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Олег Гончарук зберіг друге місце в рейтингу, випередивши Володимира Гунчика усього лише на 1 бал. Зауважимо, що керівник найвищої виконавчої гілки влади на Волині впродовж останніх трьох місяців наростив (збільшив) свою суму балів із 58 до 72,5.

Серед показників, що вплинули на результати рейтингу, – зміцнення Волинською областю лідерства щодо динаміки будівництва (досягнуто росту/збільшення на 37% у порівнянні з січнем-вереснем минулого року).

«Зокрема, обсяг робіт із житлового будівництва (насамперед у Луцьку та Луцькому районі) зріс на 56,6%, а загальна площа введеного в експлуатацію житла – на 22,2%», – зазначає видання.

Також, наголошують укладачі рейтингу, що Волинь посіла третє місце за динамікою експорту та рівнем народжуваності, увійшла до четвірки регіонів із найменшим коефіцієнтом смертності дітей у віці до 1 року та найбільшим об’ємом освоєних капітальних інвестицій на душу населення. «До того ж загальний обсяг капітальних інвестицій на Волині зріс у порівнянні з січнем-вереснем минулого року на 41% – більше, ніж у будь-якому іншому регіоні. Крім цього, область увійшла до п’ятірки регіонів, що показали ріст промислового виробництва (на Волині він склав 1,1%)».

Наголосила «Ділова столиця» й на мінусах: «Найбільшою невдачею губернатора ‒ входження області до шістки регіонів із найнижчою середньомісячною заробітною платою (3115 гривень)».