Вдова Героя з Волині не може отримати його зарплату

Дружина загиблого бійця Олександра Деркача з села Довжиця Маневицького району Олена Деркач ось уже півроку не може отримати зарплатню чоловіка через плутанину з паперами у банку.

«Зарплату я ще чоловікову не забрала з банку до сьогоднішнього дня. Досі нотаріус відправляє запити. Прислали відповідь, що «у зв’язку з тим, що це конфіденційна інформація і враховуючи інтереси клієнта, вони не можуть надати таку інформацію» про зарплату чоловіка”, – каже Олена Деркач.

Після цього жінка передала до банку копії усіх документів, що підтверджують загибель чоловіка в АТО, проте грошей і досі не отримала.

«Я і сьогодні їздила до нотаріуса, відповідь іще не прийшла», – додає Олена. Жінка не може зрозуміти, чому «ПриватБанк» не повертає гроші.

«Я ще коли влітку їздила, то в Маневичах в банку мені сказали «А що ви так журитесь? Хіба то такі великі гроші». Там майже десять тисяч гривень, це для мене великі гроші», – зітхає жінка. Вона сподівається, що ситуацію з’ясують вже найближчим часом, бо кошти потрібні на добудову житла.