У Луцьку фани ледь не влаштували бійку

zapor

Після розгромної поразки з рахунком 9:1 в Луцьку в матчі 16-го туру української прем’єр-ліги запорізький «Металург» відчув на собі злість фанатів.

Вже наприкінці першого тайму на гостьовому секторі почався справжній демарш – фанати із Запоріжжя кинули з трибун фаєри. Деякі з них долетіли до поля, деякі – до лінії штрафного майданчика запоріжців. При цьому фанати скандували нецензурні речівки на адресу своєї команди, висловлюючи незадоволення безвольними поразками «Металурга», – пише Таблоїд Волині.

Після п’ятого пропущеного гола вболівальники «Металурга» покинули сектор. Як виявилося, більшість із них дивилися другий тайм матчу в компанії з лучанами, на їх 17-му секторі.

Після гри фанати знову нагадали про себе, заблокувавши «Металургу» виїзд з «Авангарду». Відео «блокади» опублікував Вконтакте користувач з ім’ям Андрей Волков.