Шокін призначив главу Антикорупційної прокуратури

Генпрокурор Віктор Шокін призначив керівником Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького.

Про це пише Українська правда.

Шокін розглянув рекомендації конкурсної комісії з відбору кандидатів на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі щодо призначення на посаду заступника генпрокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури кандидатів Максима Грищука та Назара Холодницького.

Генпрокурор вивчив дані щодо тестування на знання законодавчої бази та загальні здібності, переглянув відеозаписи співбесід членів конкурсної комісії з обома претендентами, ознайомився з їх особовими справами та провів особисті співбесіди з кожним із них.

Відтак, Шокін своїм наказом призначив Холодницького на посаду заступника генерального прокурора – керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.

Холодницькому 31 рік. Народився він у 1985 році у Львові. На відмінно закінчив Львівський національний університет імені Івана Франка, отримавши кваліфікацію магістра права.

Із 2006 року почав роботу в прокуратурі Київської області на посадах помічника, старшого помічника й старшого прокурора прокуратури Києво-Святошинського району.

Із березня по грудень 2014 року обіймав посаду старшого помічника першого заступника Генерального прокурора України.

Після того, як наприкінці минулого року в Києві була створена прокуратура Автономної Республіки Крим, Холодницького призначили першим заступником прокурора.

Він не погано зарекомендував себе в прокуратурі АРК, фіксуючи й документуючи всі порушення на окупованому півострові.

За словами Холодницького, саме завдяки зусиллям кримської прокуратури, на материку було арештовано майно тих, хто сприяв анексії, на суму понад мільярд гривень.

За минулий рік він задекларував 145,5 тисяч гривень – уся сума заробітна плата.

На тестуванні набрав 95 балів за знанням законодавства й 50 за тестами на загальні здібності.

Під час співбесіди обіцяв протистояти будь-якому тиску. Собі в плюси Холодницький записує досвід роботи в прокуратурі, організаційні здібності й принциповість.

Замість Холодницького в Антикорупційну прокуратуру міг пройти Володимир Кривенко, але цього не трапилося. “Я й кілька членів комісії після перших результатів подивилися, в кого є шанс перемогти Говду, і віддали свої голоси за нього. Тому Холодницький став другим”, – говорив член конкурсної комісії Віталій Шабунін.