«Народний контроль» розповів про плани у Луцькраді

Фракція «Народний контроль» не буде об’єднуватися із жодною партією у Луцькій міськраді та вимагатиме від мера люстрації для керівників кількох відділів.

Про це розповів лідер Громадського руху «Народний контроль» Павло Данильчук під час прес-конференції у понеділок, 30 листопада, ‒ пише Район.Луцьк.

Депутат зазначив, що партія не входитиме у більшість в міськраді, проте підтримуватиме будь-які «нормальні ініціативи», які йтимуть від міського голови чи від якоїсь політпартії. Адже, як наголосив Павло Данильчук, у раді немає регіоналів чи комуністів.

«Обов’язково вноситимемо проект бюджетного регламенту, тому що це була одна з умов, чому я погодився очолити комісію з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів. Ми і надалі займатимемося тими питаннями, які декларували у своїй короткій політичній програмі», – зауважив Павло Данильчук.

Свою роботу в міськраді партія хоче розпочати із пропозиції міському голові Миколі Романюку провести люстрацію. Зокрема вимагатимуть звільнення керівників управління архітектури та відділу збереження історичної спадщини. На думку депутатів, саме ці системи гальмують розвиток міста.

Крім звільнення, хочуть запропонувати концепцію, яка стосується розвитку Старого міста. Також депутати «Народного контролю» обіцяють ще активніше працювати над питанням військово-патріотичного виховання та захистом і благоустроєм зелених зон міста.