Луцьк попрощався із загиблим Героєм Віктором Мельничуком

У Луцьку у Свято-Троїцькому соборі відспівали загиблого на Сході бійця 14-тої ОМБР Віктора Мельничука. На Театральному майдані міста відбулася громадська панахида. Після панахиди похоронний кортеж вирушив до села Омеляник, де й поховають загиблого бійця.

Прощалися з воїном 30 листопада.

Митрополит Луцький і Волинський Михаїл після заупокійної панахиди сказав, що Віктор Мельничук був чоловіком сильної волі, бо за покликом серця пішов захищати Україну.

«Він не чекав, коли покличуть. Він пішов добровольцем, тому що його воля, його особистість – це іти захищати Батьківщину», – зазначив Михаїл. Він додав, що Віктор вчинив, як справжній християнин – віддав свою душу за ближніх. Він не вагався,  готовий був до самопожертви – якщо потрібно – померти за ближнього та Україну. Тож владики закликав усіх молитися за душу загиблого Героя та всіх, хто  відстоює нашу волю на Сході України.

Опісля на Театральному майдані відбулася громадська панахида, на яку прийшли декілька сотень лучан. Люди принесли живі квіти та не стримували сліз.

Співчуття родині висловив луцький міський голова Микола Романюк. Пам’ять воїна вшанували хвилиною мовчання. До прощальних слів  приєднався і військовий комісар Луцького району Василь Худик.

Директор школи, де навчався загиблий пригадала Віктора Мельничука як ввічливу, добру людину, яка завжди була готова допомогти

«Ми дуже сумуємо і скорбимо за нашим випускником Віктором Мельничуком. Ми низько схиляємо голови перед батьками, родиною. Вічна пам’ять Героям», – сказала директор.

Висловив співчуття ізаступник командира 14-тої бригади підполковник Микола Гинайло.

«Сьогодні квіти лягли на могилу мого побратима…Можна рвати сорочку-вишиванку, кричати «Смерть ворогам!» та «Слава нації» і сидіти тут, прикриваючись різними причинами… він міг би так само, дорога моя подруго, сказати: п’ятдесятка, що мені, та я тебе буду охороняти.  Він полишив все, бо матір-Україна просила його – зроби крок на зустріч. Пішов. Не відмазувався. Не шукав причину, щоб позостатися», – сказав Гинайло. Віктор зробив усе що міг, тож побратим поросив вибачення у родини, що не зміг вберегти життя близької людини та закликав кожного подумати, чим можна допомогти Батьківщині.

Віктор Мельничук прибув до військового комісаріату добровольцем 23 квітня 2015 року і був мобілізований для відновлення навиків до військової частини у селище міського типу Старичі, що на Львівщині. Після одного місяця навчань його перевели для проведення служби у третій механізований батальйон 14-ої ОМБР. Був геодезистом мінометної батареї.

Нагадаємо, про смерть бійця повідомили 27 листопада. Тіло загиблого воїна привезли на Волинь сьогодні уночі. зо листопада у Луцьку оголошено Днем жалоби.