ЗМІ: у Луцьку дитячий скверик можуть перетворити в парковку

Близько півсотні лучан зібрались, аби підтримати існування дитячого майданчика та скверика у спальному мікрорайоні міста.

Про це стало відомо 29 листопада, – пише ВолиньPost.

Близько півсотні мешканців будинків на вулицях Конякіна та Кравчука на 33-му мікрорайоні прийшли на збори, аби підписати звернення про підтримку скверику, розташованого поруч із багатоповерхівками.

Підприємець Сергій Климюк, якій орендує цю земельну ділянку вже двадцять років, розповів, що міська влада не хоче продовжувати йому оренду.

«Я приходив на земельну комісію міської ради, мені сказали: «Для чого вам продовжувати оренду, вам це не вигідно. Давайте, вам дамо договір на експлуатацію на п’ять років», – сказав він.

Окрім того, в секретаріаті міської ради підприємцю розповіли, що йому йде відмова на продовження договору оренди. Підприємець також стверджує, що до нього дійшла інформація, що на місці орендованої ним земельної ділянки збираються будувати автопарковку.

Жителі багатоповерхівок висловили підтримку бізнесмену, адже він за час оренди зробив дуже багато.

«Цей чоловік і доріжки тут зробив, і дитячий майданчик побудував, для чого ж його виганяти», – розповів місцевий мешканець.

Екс-депутат Луцької міськради Олександр Плісецький порадив підприємцю вимагати в міської ради продовження договору оренди землі.

«Якщо громада стоїть на стороні підприємця – то влада прислухається», – сказав він.

Екс-депутат також пообіцяв, що в разі чого обранці від «Самопомочі» будуть блокувати це питання під час сесії Луцької міської ради.