Затримали 7 фур із продуктами для терористів

Прикордонники затримали 7 вантажівок з продуктами харчування, які рухалися на непідконтрольну територію Донбасу без документів і в обхід контрольних пунктів в’їзду-виїзду.

Про це повідомлє УНН з посиланням на прес-службу ДПСУ.

“В рамках заходів, що направлені на припинення незаконного переміщення товарів та вантажів за добу прикордонними нарядами та зведеними мобільними групами затримано 7 транспортних засобів”, – зазначили у прес-службі.

У ДПСУ, зокрема, поінформували, що неподалік КПВВ “Новотроїцьке” прикордонний наряд Донецького загону затримав без документів автомобіль з вантажем промтоварів на суму 31,5 тисячі гривень.

Зведені мобільні групи в районі Костянтинівки та Березового затримали 2 автомобілі з вантажем продуктів харчування на загальну суму 360 тисяч гривень. Автомобілі слідували на неконтрольовану територію в об’їзд КПВВ “Зайцеве”. Також зведеною мобільною групою затримано в одному випадку 3 автомобілі з вантажем продуктів харчування на суму 380 тисяч гривень. Автомобілі намагалися об’їхати КПВВ “Георгіївка”.

Крім того, поблизу Попасної на Луганщині затримали автомобіль з вантажем продуктів харчування на суму 14, 5 тисячі гривень, який прямував на неконтрольовану територію в об’їзд КПВВ “Лисичанськ”. Усі транспортні засоби були без належних документів, тому їх для подальшого правового рішення передали ДФС.