«Волинь» – «Металург» 9:1. Відео голів

Луцька “Волинь” не залишала каменя на камені від запорізького “Металурга”.

Матч відбувся 29 листопада на “Авангарді”.

“Хрестоносці” відзначилися на першій ж хвилині.

Воротар “Волині” вибив м’яч вперед, і Дмитро Козьбан, вискочивши на побачення з Бабійчуком, без проблем переграв кіпера.

Відразу ж “прилетів” і другий. На 4-ій Політило закинув м’яч у карнимй суперника, точно на голову Сандро Кобахідзе, який без опіки спокійно втілив цей епізод в гол.

На 7-ій Флорентін Матей реалізував пенальті, який “заробив” Кобахідзе.

Свято продовжилося на 23-ій хвилині: В’ячеслав Шарпар в дотик віддав у штрафний на Кобахідзе, який метрів з 12-ти обвів воротаря Металурга. 4: 0

Під кінець першого тайму Олег Герасим’юк реалізував другий пенальті.

У другій половині гри “Волині” знадобилося 9 хвилин на гол. Відзначився з пенальті Матей.

На 58-ій “хрестоносці” роблять рахунок 8:0.  Захисники “Металурга” винесли подачу Польового точно на ногу Шарпара, який метрів з 15-ти ввігнав круглого в сітку.

На 82-ій красива комбінація за участю Горепевшека та Кобахідзе “привела” м’яч в штрафній до Шарпара, який без проблем пробив Шеремету.

Лише під кінець гри забити вдалося “металургам”. Відзначився Данило Ігнатенко метрів з 25-ти красивим ударом під поперечину.

Був ще один вартий згадки інцидент під час матчу. Відзначилися хуліганською поведінкою фани “Металурга”, які в першому таймі кинули фаєр до воріт господарів і на трохи гру довелося зупинити.