Із Луцька поїхала чергова партія допомоги на фронт

Волонтери відправили чергову партію допомоги бійцям на передову. Цього разу вантаж призначений для військових із 44-ї, 24-ї, 14-ї та 81-ї бригад.

Про це пише інформаційне агентство Волинські Новини.

Зі слів волонтера центру «Серце патріота» Сергія Добродомова, цього разу мікроавтобус з вантажем їхатиме у Сєвєродонецьк Луганської області, де дислокується 44-та артилерійська окрема бригада. Ще один пункт призначення волонтерів – 29 блокпост. У Донецькій області волонтери планують заїхати до бійців 24 ОМБ (Горлівка) та 14 ОМБ (Курахове). Солдатам доставлять продукти, консервацію, теплі речі, берці.

Також відвідають волонтери і 14 танкову бригаду, яка знаходиться під містом Вугледар Донецької області.

У 81 десантно-штурмову бригаду волонтери «Серця патріота» везуть запчастини до спецавтівок, задній міст до «джипа», продукти харчування, медикаменти та теплі речі.

Провести колег по добрій справі до Луцька приїхав і керівник Добровольчого волонтерського центру Берестечка Валентин Нахтігаль: «Хочу особисто подякувати небайдужим людям, а саме громаді села Перемиль, яка спромоглася зібрати майже цілий бус продуктів, які, власне, й поїхали на передову. Хочу наголосити, щоб ми не забували того, що війна ще не закінчилась. Люди, не дивіться по телебаченню звістки з передової, як кінофільм, що нас не стосується, а сприймайте це все до самого серця».