Рада восьмого скликання працює активніше за попередників

Верховна Рада восьмого скликання працює активніше за попередників. Принаймні про це свідчать цифри, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За рік у парламенті було зареєстровано 4780 законопроектів та проектів постанов. З цього встигли розглянути лише третину, а законами стали 765 законодавчих ініціатив.

Серед найважливіших подій у парламенті – зміни до Конституції щодо децентралізації влади, закон про національну поліцію та так званий візовий пакет законопроектів.

Щодо коаліційної угоди, то із запланованого на цей рік партії-підписанти повністю виконали лише 35%.

Спікер Володимир Гройсман пообіцяв зробити з цього висновки та заявив, що в парламентській більшості має відбутися серйозна розмова. Проте причин для розпаду коаліції спікер не бачить, а от зміни у складі Кабінету міністрів цілком імовірні.

“Я не виключаю, що певні зміни в уряді відбудуться. Я навіть скажу, що вважаю це справедливим, бо є багато питань до роботи деяких міністрів”, – заявив голова ВР.

Також Гройсман прокоментував можливість відставки Яценюка.

Як уже повідомлялося, ща рік роботи нардепи підтримали 16% всіх законів, а президент став найкращим лобістом. 85% законодавчих ініціатив, які виходять від президента України (58 з 68 документів), були підтримані депутатами.