Торчин зустрів загиблого земляка Юрія Полозняка

Тіло загиблого на Сході волинського бійця Юрія Полозняка зустріли на в’їзді до Луцька та у супроводі траурної колони відвезли у селище Торчин, де військовослужбовець проживав до війни.

Загиблого Героя зустріли близько 22:30 28 листопада на Рівненському кільці активісти «Автомайдану України», «Самооборони Волині» та волонтери. Загалом зібралося близько 40-ка людей.

Опісля траурна процесія із 14 машин разом із супроводом ДАІ проїхали через центр Луцьк та попрямували до Торчина, де до служби у війську проживав Юрій Полозняк. У загиблого бійця залишилася дружина та 22-річний син.

На подвір’ї біля будинку Полозняків зібралися декілька десятків односельчан, які прийшли віддати останню шану загиблому бійцю. Тіло привезли на рідне подвір’я близько 23:30. Більшість людей не стримували сліз.

Дружина покійного воїна Тетяна розповіла, що про смерть чоловіка її телефоном повідомили побратими. Жінка звернулася до військкомату, проте не отримала ніякої інформації. Тож родина поки не знає ні обставин, ні місця загибелі найріднішої людини – їм лише повідомили, що Юрій загинув 26 листопада 2015 року.

Нагадаємо, мешканець Торчина Юрій Полозняк, 1964 року народження, був бійцем 92-ої окремої механізованої бригади.