Осіпов повторно виграв суд щодо агітації у Маріуполі

Нардепи та громадські активісти, серед яких і Андрій Осіпов, виграли у Вищому адміністративному суді справу проти ЦВК щодо заборони передвиборчу агітацію в Маріуполі та Красноармійську після 23 жовтня. У результаті вони виграли справу.

Про це повідомляє громадський активіст Олександр Солонтай на сторінці у Facebook.

Нагадаємо, через низку порушень 25 жовтня місцеві вибори у Маріуполі та Красноармійську не вдалося провести. Проте Центральна виборча комісія своїм рішенням заборонила учасникам продовжувати агітацію напередодні проведення виборів 29 листопада. 23 листопада нардепи та активісти вже виграли справу в апеляційній інстанції.

«Щойно завершився Вищий адміністративний суд про заборону виборчої агітації в Маріуполі та Красноармійську. Спільними зусиллями Сили людей на народних депутатів з об”єднання ЄвроОптимісти, постанова ЦВК скасована остаточно та безповоротно! Отже, агітація на виборах 29 листопада проводиться, а дії кандидата в мери від Сили Людей Максима Бородіна, кандидатів в депутати міськради, інших суб”єктів виборів визнані вірними!» ‒ пише Солонтай.

Разом із нею позов подавали народні депутати Олександр Черненко, Альона Шкрум, Іван Крулько та громадські активісти Андрій Осіпов, Олександр Солонтай, Володимир Ястремський, Петро Андрющенко.

Щойно завершився Вищий адміністративний суд про заборону виборчої агітації в Маріуполі та Красноармійську. Спільними зус…

Publié par Олександр Солонтай sur vendredi 27 novembre 2015