У Києві активісти захопили відділок поліції

У Києві активісти націоналістичної організації “С14” та добровольці МВС захопили вестибюль Подільського територіального відділу поліціі.

Про це пише ТСН.ua.

Активісти обурилися тим, що у списках розшукуваних осіб перебувають бійців АТО, чинні добровольці МВС, свідки у справі про вбивство журналіста Олеся Бузини і підозрювані по цій справі, які наразі перебувають у СІЗО.

За словами народного депутата Ігора Луценка, на дошці у якості розшукуваних висить 20 активістів, щонайменше 5 з них — добровольці МВС.

Активісти прикували себе до стін приміщення поліції і повністю заблокували відділок. Вони вимагають приїзду міністра МВС Арсена Авакова та його заступника Василя Паскала, яких пов’язують із організацією стеження та переслідування.

До активістів приїхав начальник київського управління МВС Олександр Терещук. “Я таких дурних команд не давав”, – заявив він, коментуючи список оголошених у розшук.

За його словами, за фактом оприлюднених списків буде порушено кримінальну справу.

“Завтра до вечора я проведу службове розслідування і передам матеріали прокурору. Якщо є вина Терещука – я сам напишу заяву і піду”, – заявив начальник київської міліції.

Окрім того, до райвідділку приїхав другий заступник керівника Національної поліції Олександр Фацевич. Він пообіцяв покарати винних, які проводили слідкування за активістами. Але блокадники заявляють, що не розійдуться, поки не приїде Аваков.

Олесь Бузина був убитий 16 квітня в Києві у дворі свого багатоквартирного будинку. 18 червня міліція затримала двох підозрюваних у вбивстві — активіста націоналістичної організації, колишнього бійця батальйону МВС “Київ-2” і “Гарпун” Андрія Медведька і борця з незаконним будівництвом Дениса Поліщука