На голову Волиньради – 2 претенденти

На посаду голови Волинської обласної ради висунули 2 кандидатури.

Це сталося під час сесії 26 листопада.

Депутатат від «Укропу» В’ячеслав Рубльов запропонував провести процедуру виборів голови облради відкрито з публічним голосуванням.

А його колега Ірина Констанкевич озвучила позицію партії – «Укроп» запропонував Ігоря Палицю кандидатом на посаду голови Волиньради.

Володимир Гунчик від іменні «БПП «Солідарність» висунув Володимира Бондаря. Опісля кандидати виступили перед депутатами.

Ігор Палиця зазначив, що у країні складна ситуація, тож рівень довіри до влади низький, проте він готовий очолити раду. Він заявив, що готовий працювати, щоб «не червоніти» за обіцянки. Він додав, що усі мають бути чесними, тож якщо переможе інший кандидат, Палиця готовий співпрацювати.

Депутат від “Самопомочі” Костянтин Зінкевич поцікавився, чи у разі обрання Палиці головою облради він буде балотуватися у нардепи по окрузі №23. Палиця зазначив, що на сьогодні такого рішення в нього не має, тож він буде визначатися у разі обрання його головою облради.

Володимир Боднар зазначив, що зараз необхідна консолідація сил та людська, моральна відповідальність перед виборцями.

«Ми представляємо не себе і навіть не політичні партії. Ми представляємо виборців», – мовив він.

Бондар додав, що необхідно брати на себе відповідальність, і у разі його обрання він максимально працюватиме для громади.

Кандидати також подякували за довіру партіям, що їх висунули.

Володимир Бондар

Володимир Бондар

Ігор Палиця

Ігор Палиця