Луцькі депутати затвердили склад постійних комісій

Луцька міська рада

Депутати Луцької міської ради затвердили склад постійних комісій.

Таке рішення прийняли під час сесії міськради у четвер, 26 листопада.

У новій міській раді депутати розподілили на 8 комісій таким чином:

Постійна комісія міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови.

Голова комісії: Надточій Алла Володимирівна

Члени комісії: Шостак Майя Вікторівна, Мовяк Анна Володимирівна, Янчук Тетяна Петрівна

Постійна комісія міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження.

Голова комісії: Козюра Андрій Григорович

Члени комісії: Балицький Сергій Іванович, Петрочук Костянтин Павлович, Бойко Петро Павлович, Яручик Микола Олександрович, Ящук Віктор Петрович.

Постійна комісії міської ради з питань міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму.

Голова комісії: Бунда Наталія Петрівна

Члени комісії: Авраменко Андрій Миколайович, Собуцький Микола Миколайович, Лазука Олександр Іванович

Постійна комісія міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Голова комісії: Федік Микола Миколайович

Члени комісії: Волинець Олександр Петрович, Дацюк Юлія Миколаївна, Запотоцький Артем Олександрович, Поліщук Ігор Ігорович

Постійна комісія міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів.

Голова комісії: Данильчук Павло Петрович.

Члени комісії: Богонос Богдан Михайлович, Була Сергій Володимирович, Дендіберін Микола Євгенійович, Кравченко Олександр Володимирович, Покровський Андрій Володимирович, Пустовіт Григорій Олександрович, Смаль Борис Анатолійович, Шляхтич Тарас Васильович

Постійна комісія міської ради з питань комунального майна та приватизації.

Голова комісії: Вавринюк Богдан Андрійович

Члени комісії: Безпятко Юрій Володимирович, Залевська Орися Іванівна, Козлюк Олександр Євгенович, Савчук Сергій Ананійович.

Постійна комісія міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру.

Голова комісії: Ткачук Євгеній Євгенович

Члени комісії: Бондарук Валерій Анатолійович, Романюк Микола Петрович, Соломатін Аркадій Миколайович, Рабан Микита Тарасович

Постійна комісія з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва.

Голова комісії: Нестерук Петро Каленикович

Члени комісії: Побережна Вікторія Олександрівна, Шкода Сергій Васильович.