Лапін: Всі, хто поливає мене брудом, можуть іти на …

Народний депутат Ігор Лапін опублікував документ, який спростовує інформацію про те, що він володіє нерухомим майном у житловому комплексі “Центральний”.

Документ обранець народу завантажив на свою сторінку в Facebook.

Нагадаємо, перед другим туром виборів мера Луцька поширили інформацію про те, що він нібито купив дві квартири в цьому будинку.

Нардеп у відповідь повідомив, що ці факти можна перевірити через нещодавно відкритті реєстри нерухомого майна. Окрім того, у цих ж реєстрах можна перевірити, яким нерухомим майном володіють його родичі.

“Задовбали поливальщики брудом. ЗМІ, які належать олігархам, та тим проти кого ми боремося, вкидують фейкові новини проти мене. Повідомляю всім хто в танку, що є у відкритому доступі інформація про мою нерухомість. Так само можна перевірити і моїх родичів. Так от: жовта преса “Вголос”, “Волинські новини” та інші, які публікують перепощують фейк і бруд. Відкриваєте реєстр і якщо в ньому не знаходите нібито моїх квартир, земель, космічних кораблів, океанських яхт, то берете барабан, прапор і очолюєте колону ідучих на …….” – написав Лапін.

Також нардеп поки розмірковує, чи буде судитися з виданням “Вголос”, яке й було першоджерелом цієї інформації.

 

12308384_1618493128416173_2838615958757177992_n