Гунчик каже, що Гузь образився через Торбу

Голова Волинської обласної держадміністрації Володимир Гунчик стверджує, що Ігор Гузь виступив з трибуни Верховної Ради з вимогою його звільнення через відмову Гунчика «протягувати» на посаду голови Любомльської райради Ігоря Торбу.

Про це губернатор повідомив 26 листопада.

«Історія досить банальна – «Народний фронт» програв на всіх фронтах вибори як тільки міг і разом з тим підставив БПП», – розпочав губернатор. Останньо краплею, за його словами, став Любомльський район, де кандидатом в райраду за особистим проханням Гузя поставили Ігоря Торбу. А після виборів, каже голова ОДА, Гузь почав вимагати, щоб Торба був головою районної ради. Але після розгляду питання «ніяк не виходило, щоб Торба був головою».

Гунчик стверджує, що напередодні виборів голови райради він «наїхав» на всіх на кого тільки міг з проханням, щоб проголосувати за Торбу. Також нардеп, за словами губернатора, у Любомльському районі зустрічався з радником голови ОДА Миколою Пархомуком і депутатом облради Володимиром Дибелем.

«Наскільки я володію інформацією розмова відбувалася на високих тонах і Гузя відправили», – додав Гунчик. Після цього, за словами губернатора, Гузь приїхав до нього і сказав, що оголошує Гунчику війну та буде мстити, а почне заявою з трибуни ВР.

«Мені дуже неприємно, що відбувся такий пасаж, подача з боку народного депутата», – зазначив губернатор. Проте Гунчик зазначив, що спокійно сприймає усі закиди про «головного» по бурштину відсутність інвестицій та невиконання бюджету, бо вони не мають під собою підстав.

«Нардеп Гузь просто напросто здається як завжди. Відчуває, що треба переходити з влади в опозицію… і готується зайняти чергову партію», – додав Гунчик.

Нагадаємо, 25 листопада Гузь заявив: Гунчик має піти у відставку та назвав 5 причин.