У Луцьку попрощалися із загиблим на Сході Валерієм Марцинюком

Відспівали загиблого на сході Валерія Марцинюка у Нижньому храмі Свято-Троїцького собору. Опісля відбулася громадська панахида на Театральному майдані. Пропрощатися з волинським воїном прийшли декілька сотень людей.

Прощалися із загиблим бійцем 25 листопада.

Багато людей принесли живі квіти, серед яких переважали червоні гвоздики. На очах багатьох з присутніх – сльози.

Після служби висловив свої співчуття митрополит Луцький і Волинський Михаїл. «Ми пишаємося славними воїнами, тими чоловіками, які до самовідречення покладають душу свою за ближніх, які не шкодуючи свого життя бажають, щоби родина була під захистом, віра була під захистом. А що це за життя в неволі, навіщо таке життя і хто як не я… Ми чули неодноразово від тих хлопців, які були на Майдані, хто як не я буде захищати батьківщину. Ця перемога буде за нами, бо правда за нами»,- сказав митрополит.

Співчуття родині загиблого висловили голова Волинської обласної держадміністрації Володимир Гунчик та луцький міський голова Микола Романюк.

«Сьогодні місто сумує і проводжає в останню путь героя України, нашого захисника, який віддав життя за свободу й незалежність нашої держави, який віддав життя за щасливе майбутнє», –  мовив  Романюк. Він висловив щирі співчуття родині Героя та закликав молитися за душу Валерія та усіх захисників України.

«Таке відчуття, що узурпатори не можуть насититися кров’ю наших синів і батьків, не вистачає їм наших українських життів. 150 наших волинян вже ніколи не повернуться на рідну землю, сьогодні ми прощаємося ще з одним славним сином України, нашим волинянином», – сказав Гунчик. Він закликав вічно пам’ятати тих, хто поклав життя за миру усієї України та Волині.

Пам’ять загиблого бійця вшанували хвилиною мовчання.

Після громадської панахиди траурна процесія вирушила до цвинтаря в селі Гаразжджа, де на Алеї героїв й поховають бійця.

Нагадаємо, Валерій Марцинюк, боєць 93 окремої механізованої бригади, загинув 21 листопада у Донецькій області при виконанні бойового завдання. Сьогодні вночі його тіло привезли на Волинь. У зв’язку із смертю військовослужбовця 25 листопада у Луцьку оголошено Днем жалоби –  у місті заборонено проведення розважальних заходів та приспущено прапори на державних установах і комунальних підприємствах.