У Криму сьогодні мають відновити електропостачання

Електропостачання Криму може відновитися вже сьогодні, 25 листопада, після закінчення ремонту опори Каховка-Титан.

Про це в ефірі Громадського повідомив тимчасовий виконувач обов’язків директора “Укренерго” Всеволод Ковальчук.

“Ми сьогодні демонтували стару опору на лінії Каховка-Титан. Завтра ми плануємо завершити встановлення нової опори. Після цього електропостачання на територію Криму відновиться. Ремонт пошкоджених ліній обійдеться приблизно в 3 мільйони гривень”, – заявив Ковальчук.

За його словами, відновлення лінії Каховка-Титан забезпечить лише на 40% потреби електроенергії для окупованого півострова.

Нагадаємо, пізно увечері 21 листопада біля Чаплинки стався вибух електроопор, який викликав енергетичний колапс.

Активісти, які блокують Крим, повідомили про сутички з силовиками неподалік від селища Чаплинка. Вони заявляли, що їх оточили близько сотні нацгвардійців і бійців батальйону “Херсон” і намагалися прокласти собі шлях до электроопор.

В результаті переговорів між силовиками та активістами обидві сторони відійшли від електроопор. Потім силовики змогли забезпечити ремонтні роботи заземлення ЛЕП. Після цього невідоміпідірвали пошкоджені опори.

В “Крименерго” заявили, що всі населені пункти на анексованому півострові залишилися без світла.

Своєю чергою в Укренерго зазначили, що ремонт електроопор, які подають електрику в Крим,займе до двох днів.

Сьогодні, 23 листопада, керівник підрозділу протидії наркозлочинності МВС Ілля Ківа повідомив, що близько 12 танків РФ впритул підійшли до лінії розмежування між Кримом і материковою частиною України на Херсонщині.

Президент України Петро Порошенко запропонував уряду розглянути питання про припинення вантажного транспортного сполучення та припинення товарообігу з Кримом.