Нардеп з Луцька вимагає звільнення Гунчика. ОНОВЛЕНО

У “Народному фронті” закликають звільнити голову Волинської обласної держадміністрації Володимира Гунчика.

Про це з трибуни парламенту заявив нардеп від “Народного фронту” Ігор Гузь, – пише depo.ua.

“Хочу звернутися до президента, вимагаю від вас звільнити голову Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика. За понад рік його роботи у нас страшна проблема з бурштином, скоро бурштинові республіки будуть створені. Є питання: чи ця людина не в темі бурштину, чи не в долі”, – сказав Гузь.

За його словами, область наразі в стагнації, а губернатор придушує незалежну пресу.

“Пане президент, якщо не приймете кадрових змін, на Волині буде гаряче”, – заявив Гузь.

Пізніше на сторінця Гузя в Facebook з’явився такий текст:

1. Розвиток області. Можемо дискутувати але я не бачу динамічного розвитку області. Стратегії до розробки якої долучилися всі здорові сили в краї. Ви чули про залучені за рік інвестиції? Про серйозний розвиток виробництва? Не можна все списати на війну та кризу… Управління областю – це не управління заводом!

2. Бурштин. Саме з початку каденції нинішнього голови ОДА бурштинова тема почала розвиватися та переросла в національну загрозу з можливим створенням “Бурштинових народних республік”. Голова ОДА втратив контроль за ситуацією, адже саме він, як представник Президента, відповідальний за ситуацію в області. Можливо тому, що Гунчик «в темі», чи «в долі»?

3. Майдан. Безперервні конфлікти з майданівськими та волонтерськими середовищами. Витіснення з органів влади тих, хто був в авангарді нашого Майдану. Натомість п. Гунчик формує на Волині списки Нашого краю та Аграрної партії, де зібралися одіозні екс-регіонали. Відповідно “протягує” перших до обласної ради, формуючи таким чином союз з місцевими апологетами Януковича.

4. Преса. Неодноразові конфлікти з представниками місцевих ЗМІ. Закритість та конфліктність, спроба “нагнути” окремі видання. Останній конфлікт з Волинською газетою – яскравий цьому приклад.

5. Депутатський корпус. Ми можемо по різному ставитися до нинішніх депутатів парламенту, але вони обрані волинянами і будуть працювати у ВР до закінчення повноважень чинного парламенту. Жодного разу за рік голова ОДА не зібрав депутатів, не обговорив спільну стратегію, не узгодив плану загальних дій. Одна кулуарщина, підстави, протидії.