На секретаря Луцькради пропонуватимуть Вусенко

Луцький мер Микола Романюк вноситиме кандидатуру лідерки волинської «Самопомочі» Юлії Вусенко на посаду секретаря міськради.

Про це він заявив під час брифінгу за підсумками погоджувальної ради з майбутніми головами фракцій у середу, 25 листопада.

Як розповіли лідери майбутніх фракцій, бюджетну комісію може очолити представник «Народного контрою» Павло Данильчук. Земельну комісію може очолити – Євгеній Ткачук (БПП-«Солідарність»), натомість головою «регламентної» комісії може стати депутат від «Свободи» Микола Федік.

Комісія з питань містобудування та архітектури може дістатися «Батьківщині». На посаду голови комісії претендує Андрій Козюра. А ще стало відомо, що у раді нового скликання буде 8 комісій, а не 10.

Як повідомляє ВолиньPost, «соціальну» комісію може очолити Алла Надточій із «Самопомочі», з питань міжнародного співробітництва, молоді та спорту – Наталія Бунда із «Солідарності», з питань комунального майна та приватизації – свободівець Богдан Вавринюк, комісію з питань підприємництва та торгівлі – Петро Нестерук із «Солідарності».

Лідерка волинської «Самопомочі» Юлія Вусенко зізналася, що мала намір працювати у комісії з питань регламенту. Однак на погоджувальній раді домовилися, що саме її кандидатуру будуть вносити на посаду секретаря міськради.

Цю інформацію під час брифінгу підтвердив і луцький мер Микола Романюк. З його слів, інших кандидатур не пропонувалося.

Як повідомив представник «Укропу» Ігор Поліщук, ця політична сила не висуватиме свої кандидатури на посади голів комісій.