Луцьк зустрів загиблого Героя Валерія Марцинюка

Тіло загиблого на Сході лучанина Валерія Марцинюка привезли до Нижнього храму Свято-Троїцького собору. На Цуманському перехресті його зустріли активісти «Автомайдану України», «Самооборони Волині» та волонтери.

Тіло бійця привезли на Волинь 25 листопада

Близько 2:15 ночі тіло привезли на Цуманське перехрестя, де його чекали дев’ять автомобілів з активістами та машина супроводу від ДАІ.  Перевезення тіла організувала Луцька міськрада. Незважаючи на пізній час, попрощатися із загиблим  прибули близько тридцяти людей. З Цуманського перехрестя траурна колона вирушила до Луцька.

Процесія прибула на вулицю Грушевського та разом з членами родини вирушила до Свято-Троїцького собору. Люди принесли вінки та вшанували загиблого, рідні і знайомі не стримували сліз.

Відспівування у храмі відбудеться об 11 годині 25 листопада, о 12 розпочнеться громадська панахида на Театральному майдані. Поховають Валерія Марциняка на Алеї почесних поховань у селі Гаразжджа.

Нагадаємо, Валерій Марцинюк служив у 93-тій окремій механізованій бригаді та загинув 21 листопада 2015 року при виконанні бойового завдання. 25 листопада у Луцьку оголошено Днем жалоби.