Досягати змін не мітингами, а конкретними справами, ‒ заява «Самооборони Волині»

Члени Громадського формування «Самооборона Волині» вважають, що «час політичних лозунгів та партійних риторик» на Волині завершився, натомість потрібно братися до роботи.

Про це йдеться в заяві організації, яке вони опублікували на сторінці у Facebook.

Текст подаємо повністю, без змін та правок:

«Заява Громадського Формування з охорони громадського порядку «Самооборона Волині»

Ми вважаємо, що відверта розмова із начальником УМВС України у Волинській області Шпигою Петром Петровичем вже назріла. Більше того, навіть не розмова, а угода. На папері. Із зазначенням принципів, кроків та термінів. Вбачаємо два напрямки роботи.

Перший ‒ зі Шпигою П.П. ‒ у зазначенні стратегічних та тактичних питань, вирішення яких залежить від керівника обласного рівня національної поліції. Передбачити в угоді як його зобовʼязання, так і наші (громадського активу в цілому та «Самооборони Волині» зокрема) у якості дієвої підтримки по реформуванню правоохоронної системи шляхом оголошення публічних кадрових слухань щодо призначень на керівні посади у новій поліції Волині та включенням до кадрової комісії активістів із громадського сектору.

Другий напрямок – напрацювати та передати через керівника УМВС України у Волинській області свої побажання (вимоги) міністру МВС України Авакову А. Б. Оформити письмово та попередити, що залишаємо за собою право діяти. По другому напрямку розпочати паралельний процес погодження спільних дій з іншими активними середовищами країни.

Вважаємо, що нам потрібно аналогічні перемовини та угоди започаткувати і з начальником Луцького міського відділу УМВС Муковозом І. В.

Стверджуємо, що закінчився час політичних лозунгів та партійних риторик у Луцьку та Волинській області. Громадським середовищам слід об’єднуватися навколо вирішення проблематики започаткованих реформ. У тому числі і в УМВС. І досягати змін не мітингами, а перемовинами та конкретними справами».

Нагадаємо, сьогодні, 25 листопада, деякі громадські організації пікетуватимуть обласне управління Нацполіції на підтримку політв’язнів та проти нівелювання Нацполіції через збереження в ній навіть на керівних посадах кадрів режиму Януковича.