‪Ковель: Кіндер передав бійцям тепловізори

Мер Ковеля передав прилади нічного бачення військовим, які дислокуються у місті.

Про це інформує проКовель.

Міський голова Олег Кіндер зустрівся з військовослужбовцями військової частини А-2042, яка дислокується у Ковелі. Посадовець передав тепловізори, куплені за кошти міського бюджету за Програмою «Фінансування заходів мобілізаційної підготовки і мобілізації на території міста та приписки і призову юнаків на строкову військову службу на 2015 рік».

Так, два прилади нічного бачення та антенну систему доставлять на передову, де зараз несуть службу ковельські військові.

За словами командира військової частини А-2042 майора Романа Якимчука, це вкрай необхідне обладнання для здійснення різного роду завдань, зокрема й бойових. Військовий запевняє, що частина не в змозі його придбати через високу вартість.

Орім того, мер пояснив командиру військової частини та його першому заступнику Олегу Коцурі чому Ковель не може прийняти військове містечко на вулиці Кутузова у комунальну власність. Мовляв, військове містечко знаходиться на землях Дубівської сільської ради Ковельського району, однак його мешканці є ковельчанами, адже будинки мають юридичну адресу у Ковелі.

Наразі будинки знаходяться на балансі Міністерства оборони України.

Нагадаємо, що будинки потребують ремонту водопровідних, каналізаційних мереж та забезпечення автономним опаленням. Мешканці впродовж багатьох років наполягають на передачі їх помешкань у комунальну власність міста Ковеля. Проте є ряд причин, які не дають можливості цього зробити.

За словами командира військової частини, наразі проблем з опаленням немає. Тепло у будинки подається від котельні військової частини. Кілька сімей уже встановили індивідуальне опалення.

«Міський голова попросив командира Романа Якимчука тримати на контролі це питання, хоча там нині мешкають не військові, а цивільні громадяни та ветерани служби. Вони є ковельчанами, тому міська влада в межах своїх повноважень їм допомагатиме. Олег Кіндер звернув увагу на те, що прохання жителів військового містечка щодо врегулювання питання руху міського транспорту загального користування вирішене. На разі дорогу прогрейдеровано, а до містечка згідно графіка забезпечено рух маршрутного автотранспорту», – йдеться у публікації.

25_11_p11 25_11_p33