ЗМІ мало показують справжність усієї війни, – солдат з Волині

Повернувшись із зони АТО, волинський боєць запевняє, що українці ще мало знають про війну на сході, мовляв, ЗМІ не в повній мірі висвітлюють проблематику, пов’язану з владою та військовим керівництвом.

Одна з причини цьому, каже солдат, – страх політичних репресій. До слова, як показують соціологічні дослідження, в Україні кількість репресій уже більша, ніж за часів Януковича. У коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини боєць АТО, волонтер Тарас Самчук розповідає, що про війну на сході, здебільшого, розповідають так, як вигідно владі.

«Проаналізувавши медіапростір Волині, я бачу те, що більшість ЗМІ висвітлюють події в зоні АТО так, як вигідно нинішній владі, й мало показують справжність усієї війни, усі її сторони», – розповідає Тарас Самчук.

У нього поцікавилися, чи справді для цивільних прикрита завіса над подіями, які відбуваються на сході держави, мовляв, чимало інтерв’ю бійців АТО та волонтерів уже опубліковано в місцевій пресі.

З цього приводу Тарас Самчук повідомив, що, хоча про війну й розповідають, але тільки частково, адже бояться політичних переслідувань.

«Солдати багато не розказують про те, що пережили, що бачили на власні очі, адже бояться політичних репресій. Я впевнений, що з часом у нас зміниться влада й стане справді народною. От тоді усі дізнаються про різні сторони цієї війни», – наголошує боєць АТО.

Зокрема, йдеться про забезпечення військовослужбовців амуніцією та всім необхідним, про рівень професіоналізму командування та відповідальінсть за накази й трагедії, які трапилсия в зоні АТО.