Перша сесія сьомої Луцькради: як це було

Сьогодні сесійна зала Луцька міська рада була переповнена. Тут відбулася перша сесія ради сьомого скликання.

Розпочав її голова міської виборчої комісії Леонід Будцев, який повідомив, що прибули всі 42 обрані депутати, – інформують в прес-службі міськради.

Будцев запросив до президії колишніх голів міської ради: Миколу Бездушного, Костянтина Литвиненка, Анатолія Поху, Антона Кривицького, Миколу Романюка і оголосив сесію відкритою.

Голова комісії вручив посвідчення депутатам Луцької міської ради та привітав їх. “Ви вибороли депутатський мандат, лучани довірили вам представляти інтереси у міській раді. Закликаю усіх обранців громади відмовитися від політичних амбіцій і працювати на благо громади. Впевнений, що кожен з вас буде виважено та професійно працювати на своєму депутатському посту”, – звернувся до депутатів міської ради Леонід Будцев.

Розпочинаючи промову, міський голова Микола Романюк закликав присутніх вшанувати хвилиною мовчання загиблого на сході лучанина Валерія Марцинюка та повідомив, що поховання відбудеться завтра: відспівування у Свято-Троїцькому кафедральному соборі об 11:00, о 12:00 — на Театральному майдані — громадянська панахида. Поховають Героя на міському кладовищі у Гаразджі на Алеї почесних поховань. Завтра, 25 листопада, у Луцьку оголошено Днем жалоби.

Романюк подякував за довіру лучанам: і тим, хто віддав свій голос за нього, і тим, хто проголосував за опонента, а також команді, членам міської та дільничних комісій. Висловив впевненість, що усі передвиборчі баталії стихнуть і депутатський корпус спільно з міською владою та лучанами робитиме все, аби лучанам жилося максимально комфортно і всі дякували за роботу міській владі.

Міський голова оголосив перерву у роботі сесії та повідомив, що продовження її у четвер, 26 листопада, о 10.00.

ПРО ТЕ, ХТО ПРОЙШОВ У МІСЬКУ РАДУ ЧИТАЙТЕ ТУТ