На Волинь приїде міністр Демчишин

На початку грудня цього року до Нововолинська, аби провести робочу нараду, прибуде Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин.

Про це сьогодні, 24 листопада, під час телефонної розмови із міністром домовився голова облдержадміністрації Володимир Гунчик, – повідомили у прес-службі облдержадміністрації.

Варто зауважити, що до керівника найвищої виконавчої гілки влади області надійшло колективне звернення від шахтарських колективів Нововолинська, де гірники виклали ряд пропозицій щодо налагодження ситуації в галузі. Відтак, зважаючи на вимогу невідкладно розглянути проблеми, що виникли на ДП «Волиньвугілля» та шахті № 10 «Нововолинській», Володимир Гунчик мав розмову з міністром профільного відомства.

У результаті досягнуто домовленостей, що до 10 грудня неодмінно скличуть робочу нараду щодо розв’язання проблем головного вугільного підприємства краю, під час якої також обговорять і питання продовження фінансування будівництва «десятки». Головуватиме на нараді Володимир Демчишин.