Лапін пояснив, що робив на засіданні комісії з призначення «скандального лісівника»

Нардеп від Луцька Ігор Лапін розповів, що дійсно був присутній на засіданні Комісії, яка призначила начальником Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Кватирка – Лапін відвідав засідання лише, як вільний слухач, тож не має ніякого стосунку до проведення конкурсу чи прийнятого рішення.

Про це він розповів 23 листопада під час прес-конференції у Луцьку.

Нардеп розповів, що його цікавила ситуація навколо обрання керівника, тож він після роботи у парламенті він поїхав на засідання.

Проте участі в роботі комісії він не брав та нічого не коментував, оскільки не мав на те повноважень. Тож Лапін лише спостерігав за тим, як відбувається конкурс.

У конкурсі від Волинської області взяли участь троє кандидатів, які складали іспит та пройшли співбесіду. Нардеп зазначив, що один з кандидатів Роман Ляхович обманював комісію, вказуючи, що має підтримку від Громадської ради, проте не мав підтверджень цього. Інший же набрав меншу кількість балів за іспит. У сумі Кватирко набрав найбільшу кількість балів – 22. Крім того він зібрав на підтримку понад 2000 підписів працівників лісової галузі.

«Я не хочу його хвалити, але він чітко відповів на профільні питання», – додав Лапін.

На оголошення результатів запросили і представників громадськості. Тому нардеп зауважив, що був присутній на засідання комісії лише у якості вільного слухача, і ніякого стосунку до конкурсу чи кандидатів не має.

«Дуже багато людей, які хочуть керувати, але на конкурс іти чомусь не хочуть», – підсумував депутат.

Тож Лапін скористався своїм правом бути присутнім та спостерігав, щоб конкурс провели прозоро.