Нардеп від Луцька спростував інформацію про квартири

Нардеп від Луцька Ігор Лапін спростував інформацію про нібито право власності на дві квартири в одній з луцьких новобудов.

Про «фейкові квартири» він розповів 23 листопада під час прес-конференції у Луцьку.

Нардеп заявив, що немає ніякого стосунку до квартир, які йому приписують у луцькій новобудові.

 «Там мені писали, що ще дев’ять гектарів землі біля Києва, а я ніяк не можу знайти де квартири, де той будинок. По фотографіях бачив, який він гарний», – усміхнувся нардеп.

Він спростовує інформацію про наявність квартир. Нардеп зазначив, що зараз відкриті реєстри нерухомого майна, тож перевірити, чи дійсно депутат купив ці квартири займає декілька хвилин часу, проте журналісти, які опублікували цю інформацію, мабуть не виявили бажання цього зробити.

Аналогічну інформацію можна перевірити і про членів родини народного обранця. Лапін пригадав, що першим виданням, яке опублікувало цю інформацію, стало видання «Вголос», яке пов’язують із політпартією «Свобода».

 «Підписуючи поруку на Сиротюка, я такого не очікував», – зазначив Лапін.

Цю інформацію швидко поширили інші видання. Проте Лапін зазначив, що не хоче коментувати дописи «жовтої преси», яка посилається на власні джерела у випадку, коли інформацію легко перевірити.

«Якщо я сьогодні почну судовий процес, то у видавництв, у яких сто читачів, рейтинг збільшиться – у мене у фейсбуці лише 5 тисяч читачів», – додав Лапін.

Тож нардеп не хоче спростовувати кожний надуманий привід. Проте йому прикро, що коли телефонують бійці з передової з проханням допомогти, пригадують у коментарях ці неіснуючі квартири.

«Це фейкова новина, їм так захотілося мене забруднити», – підсумував нардеп.